| Kluwwww a întrebat:

SALUT TPU voi stiti vreun horror care sa ma lase cu traume dau funda!

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da' de ce? N-ai suficiente?

| n1445 a răspuns:

Fright Night sau Secretul gemenilor.

| Grimmjow69 a răspuns:

Astea sunt bune?:

3×3 Eyes, Akira, Alien 9, Ayakashi,Ayashi no Ceres,Baccano,Berserk,Betterman,Blassreiter,Blood+,Blue Gender,Blue Seed, Bokurano, CHAOS; HEAD, D. Gray-Man, Denpa teki na Kanojo OVA, Jigoku Shoujo, Kaidan Restaurant, Mnemosyne, Pet Shop of Horrors

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uita-te aici si vei gasi,
http://yupi.md/top-10-filme-de-groaza-pe-care-trebuie-sa-le-vezi/
Te pup!

| Leatherleader a răspuns:

Incearca si tu: Micii ponei, Tom and Jerry sau asculta o melodie cu Justin Bieber! P.S: sigur vei fi traumatizat.winking

| Leatherleader a răspuns:

Scuze a fost doar o gluma, sper ca nu te-ai suparat. Incearca: Australian's Zombie sau Cartea Mortilor...eu m-am speriat.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey big hug
Aste sunt mortaleeee love struck le ador love struck
1) Let Me In si Let The Right One I

2) The Descent

3) [REC]

4) The Unborn

5) Martyrs

6) The Exorcism of Emily Rose

7) The grudge

8) Shutter

9) SAW

10) 28 Days Later

11) Amprente mortale

Toate sunt superbe love struck uite-te seara la ele in liniste, te i-a groaza mai ales la Let Me In, Let The Right One I si Aprente mortale love struck

Funda? puppy dog eyes

| MultiCore a răspuns:

Salut! Încearcă SAW, oricare dintre ele. Ultima dată când m-am uitat parcă erau apărute 5, acuma am auzit că 7 dar nu sunt sigur. În fine, caută pe Google Saw. Ai să găsești sigur.
P.S. Lasă traume. Baftă! Vizionare plăcută.winking