| WrestlingFan01 a întrebat:

voiam sa va intreb daca stiti cand incepe al doilea sezon terra parca! multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Tot "parca" ti-a scris, e imposibil sa scrii altfel :)) Robotelul corector de pe TPU face asta, si eu am folosit odata si la fel mi-a scris indiferent cat am incercat sa-l scriu altfel. Oare ar merge cu parc?
In general prin aprilie se deschid parcurile de distractii sezoniere, daca martie e foarte cald si insorit posibil sa-i dea drumul de atunci. Poti intreba si la nr. de tel. de aici daca vrei sa stii sigur pentru vreo chestie speciala http://www.terra-park.ro/

5 răspunsuri:
| WrestlingFan01 explică:

Terra parca

| WrestlingFan01 explică (pentru mixxjim):

Multumesc mult de raspuns si da robotelul cred ca e de vina laughing

| mixxjim a răspuns (pentru WrestlingFan01):

Tot "parca" ti-a scris, e imposibil sa scrii altfel :)) Robotelul corector de pe TPU face asta, si eu am folosit odata si la fel mi-a scris indiferent cat am incercat sa-l scriu altfel. Oare ar merge cu parc?
In general prin aprilie se deschid parcurile de distractii sezoniere, daca martie e foarte cald si insorit posibil sa-i dea drumul de atunci. Poti intreba si la nr. de tel. de aici daca vrei sa stii sigur pentru vreo chestie speciala http://www.terra-park.ro/

| WrestlingFan01 explică:

Terra parc

| Dukyzaur a răspuns:

TerraNova, a fost anulat din cauza audientelor scazute in raport cu bugetul ridicat.

| BrokenArrow a răspuns:

NEVER! s-o anulat.

Întrebări recente