| GeanaIustin1 a întrebat:

Vreau sa gasesc si eu numele unui film pe care il caut de ceva vreme si nu reusesc sa dau de el! Am sa il descriu in mare:
O MASINA EXTRATERESTRA ESTE DESCOPRITA IN TIMPUL UNEI LUPTE DIN RAZBOIUL PENTRU RESURSE CARE S-A DECLANSAT INTRE NATIUNI (Kind of WW2) SI ACUM ELE SE UNESC IMPOTRIVA UNUI DUSMAN CUMUN: MASINA FACE MOSTRI CU O MANA IN FORMA DE SABIE!
Cam atat imi amintesc, ce mai stiu este ca supravietuitorii merg pe Marte.
NU ESTE DEAD SPACE!
Va multumesc anticipat pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Mutant Chronicles?

| GeanaIustin1 explică (pentru Sn4k3):

Da acesta este! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Era ceva cu mutanti?