| alexiart a întrebat:

Caut un joc vechi de ceva vreme si nu reusesc sa mi-l amintesc. Va spun ce chestii imi amintesc din el si poate incercati sa-l idetificati. Deci, era la un moment dat o misiune intr-un sat ceva, trebuia sa omori niste inamici, apoi furai o masina, te duceai intr-o sera sau ceva de genul si acolo erau mai multe centrale care urmau sa expodeze. Trebuia sa le distrugi pe rand. Metionez ca in joc apareau uneori gaini, era stilul cowboy, iar carcasa jocului parca era cu galben si un baiat cu pistol. Cam atat imi amintesc... DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TIM85 a răspuns:

Salut,cred ca jocul este TOTAL OVERDOSE.Numai bine!

| alexiart explică (pentru TIM85):

Multumesc din suflet! laughing Noroc ca mi-ai raspuns. Nu-l gaseam in veci! Fundita! big grin

1 răspuns: