| Neagandalf a întrebat:

vreau sa gasesc un film pe care l-am vazut cu foarte multa vreme in urma. In special vreau sa il gasesc ca sa il pot recomanda unui prieten.
Deci filmul este cam asa:
Genul: Comedie
Nume: Necunoscut
Intamplari: Unui baiat, ii da prietenul sau sau ii pune in bautura fara sa stie, niste pastile care il face sa vada toate grasele, fotomodele.
Deci el toate fetele grase / obeze, le vedea super frumoase si atragatoare.
Asta din cauza, cred din ce imi mai amintesc, ca el era cam rasist cu grasele sau asa ceva.
O faza importanta si comica, el mergea cu decapotabila sa si a ajuns la prietena lui care era grasa rau dar el o vedea slaba si ea sa suit in masina, si s-a lasat masina intr-o parte laughing
Deci cine ma poate ajuta, spunandu-mi numele filmului? big grin

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Shallow Hal

1 răspuns:
| Neagandalf explică (pentru Sn4k3):

Iti multumesc mult de tot! Acesta este filmul love struck