| Tendon a întrebat:

Am vazut acum cam o saptamana un film pe protv.
Era cu 2 prietene mai grase si una slaba si cele grase erau complexate de cum aratau si urau fetele slabe mai ales cea mai grasa. Apoi cea mai grasa a castigat un bilet intr-o statiune de lux si acolo au intalnit 3 baieti din Nigeria si cel mai muschiulos s-a indragostit de cea mai grasa si de aia slaba si cu forme nu s-a atins nimeni. Apoi s-au dus si au petrecut cele 2 fete grase cu baietii si de aici nu mai stiu.
Oricum a fost o comedie foarte buna, am ras big grin
Deci stie cineva cum se numeste filmul?
Dau funda

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu nu l-am vizionat, dar pe Pro tv a fost un film asemănător cu descrierea ta: "Fete cu greutate" (Phat Girls) 2006
http://www.cinemarx.ro/filme/Phat-Girlz-Fete-cu-greutate-94856.html

| Bubulina673 a răspuns:

Se numește "Fete rotunde "... m-am uitat si eu.
Unei fete i se spunea biscuite laughing)