| ValentinBogdan a întrebat:

Vreau sa imi spuneti cat mai repede cel mai bun film de comedie pe care l-ati vazut. FUNDAAA big grin

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

American Pie (seria)
21 si 22 jump street
21 and over
Two Guns
Focus
Marea Mahmureala 3
Van Wilder:Freshman Year
Bad Boys 1, 2
Just Before I Go
Haunted House 1, 2. Vizionare placuta! A da si Search Party.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norbit

| Green66 a răspuns:

Senseless (1998), EuroTrip (2004) și National Security (2003)...

| Anna121 a răspuns:

Ted.

| Barb0Senpai a răspuns:

Salut! That's My Boy este o comedie super, o sa te doara obraji de ras laughing si The Dictator este una tot destul de buna!winking

| ValentinBogdan explică (pentru Barb0Senpai):

That's My Boy l-am vazut si da e suuuper tare laughing

| Alex1510 a răspuns:

Acasa la coana mare 2

| LiftexMoon a răspuns:

The hunted house

| titinho13fS a răspuns:

Marea mahmureala sau burlaci intarziati, depinde pe care nu l-ai vazut