| valentinacojocaru1234567890 a întrebat:

vreau sa ma ajutati sa gasesc filmul de la linkul astahttps://www.youtube.com/watch?v=UZCOnDuL6pM daca il stiti va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| BlaDe12345 a răspuns:

Agent Vinod
Scria si in descriere si la numele videoului, de ce nu ai citit? laughing))

| valentinacojocaru1234567890 explică (pentru BlaDe12345):

Eu am gasit filmul da nu arata si videoulasta deatita il caut

| BlaDe12345 a răspuns (pentru valentinacojocaru1234567890):

Poate nu l-ai luat dintr-o sursa buna, nu stiu ce sa zic, la descriere scrie ca ala este filmul, si nu scrie odata, de mai multe ori...