| Matei_Catalin_Andrei_1997 a întrebat:

am un telefon Allview v1 viper si cand incerc sa descarc un joc sau o aplicatie de pe magazin play imi spune ca nu am suficient spatiu (desi am 7.7 g liberi) dar daca vreau sa descarc de pe alte aplicatii gen gameloft live, aptoide sau internet imi da voie.De ce nu imi da voie sa descarc de pe magazin play? Funda

2 răspunsuri:
| Shi_Atat_Raul_1996 a răspuns:

Uita-te la setările telefonului si vei vedea o căsuță "allow spade in service google". Funda?