| Lewandowski a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cate sezoane au Dr. House si Grey's Anatomy? Si am vazut ca Grey's Anatomy se transmite pe DIVA Universal de mai multe ori pe zi, as vrea sa stiu daca acestea sunt reluari sau sunt episoade care apar zilnic? desi n-as prea crede, aaa. si inca ceva in ce an a aparaut ultimul sezon din fiecare, vor mai aparea si referitor la Grey's daca sunt reluari acelea sa-mi spuneti macar ce episod este cel din aceasta seara si ce sezon? happy Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Anatomia lui grey ( grey`s anatomy) are 11 sezoane momentan ( sezonul 11 episodul 8, urmatorul o sa fie pe 30 ianuarie)
Iar dr.house are doar 8 sezone si serialul s-a incheiat.
Pe diva, azi este episodul 2 sezonul episodul 14 din anatomia lui grey

8 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Dr house are 8 sau 7 sezoane si se difuzează noaptea, la ora 10

| Lewandowski explică (pentru XxTerrorxX2):

Pe ce se difuzeaza?

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru Lewandowski):

Pe euforia tv

| Bizzle a răspuns:

Hey! Grey are 11 sezoane si House are 8 care sunt terminate, ultimul epison aparand in 2012. La Grey inca mai apar, urmatorul din sez 11 urmeaza sa apara pe 29 ianuarie. Pe diva sunt episoade din sezonul 2. Vad ca lea reluat din nou. La un momentdat erau ep din sez 9, infine.O zi faina!

| Lewandowski explică (pentru Bizzle):

Si ai idee ce episod din sezonul 2 ruleaza momentan, ca vad ca trebuie sa inceapa unul acum la 16:00? happy

| LaLaura a răspuns (pentru Lewandowski):

Episodul 13, si dupa este episodul 14 de la ora 17:00

| Lewandowski explică (pentru LaLaura):

Multumesc mult! :* Ti-am dat funda la primul raspuns!

| LaLaura a răspuns (pentru Lewandowski):

Nu ai pentru, si eu iti multumesc, vizionare placuta.

Întrebări recente