| Anca_4296 a întrebat:

Vreau sa vad si eu un film astazi si nu stiu care.As vrea ceva cu adolestenti, dar sa fie de dragostebatting eyelashes. Sau cu familii si sa fie comedie... orice de aceste 2 feluri love struck.Va rog mult! Fundita pentru cel care imi da cele mai multe love struck.Pwp!

Răspuns Câştigător
| kleorys a răspuns:

You again e un film super! sau a walk to remember sau keith happy

4 răspunsuri:
| M a răspuns:

A walk to Remember, Love Story, 17 Again, mean girls 2, mean girls 1, sweet november,Laguna Albastra, Love and Other Drugs, Step Up 3D (2010),Easy A, Remember me

| DeddoLăvPeace a răspuns:

Eurotrip e naspastraight face
mai fain e you again (e cu familii...de dragoste.si cu adolescenti )... fundapuppy dog eyes?

| RoxX_1956 a răspuns:

A walk to remember, sau pop star lizzie mcguire.

| sweetgirl_2218 a răspuns:

Uita`te la Eurotrip...e frumos filmullove struck...:*