| DaRkAnGeL_3000 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi cumpar un tel mobil si nu stiu de care.As vrea un sony, dar nu stiu ce model e mai bun. tin sa mentionez ca nu vreau cu touchscreen, pentru ca am avut si mi s-a defectat foarte repede.Raspunde-ti repede, va rog!

2 răspunsuri:
| vigome a răspuns:

Daca esti fata si cred ca asa e, VIVAZ. E cu touch-screen, dar superb pentru o fata si nu se strica ca il are fata mea si merge super, mie imi place. Bun depinde si citi bani vrei sa dai pe el.
Micut, dragut, placut si cu de toate, pe deasupra e si ...telefon, (ca de altele are destule).

| cyufulyky a răspuns:

BUNA EU AM UN SONY ERICSON C902 E SUPER DRAGUTS http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0