| BloWn a întrebat:

vreau si eu filme cu adolescenti si droguri in afara de how high, high school, cannabis kid

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Mai poți încerca și Twelve (2010),Savages (2012) și Alpha Dog (2006)

| BloWn explică (pentru faramatania):

Mersi pentru filmele de aseara cannabis kid a fost genial. Iti mai dau o funda pentru filmele de aseara :*

| faramatania a răspuns (pentru BloWn):

Cu plăcere.Și mie mi-a plăcut Kid Cannabis.Mulțumesc si eu.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Univited (2009) sau Savages (2012)

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Blow 2001 un film de exceptie, despre cocaina, cam cum a inceput totul si cum iti pot distruge viata
Requiem for a dream e genial
Si mai e si serialul Breaking Bad
Observa ca am raspuns dupa ce ai acordat funda, nu asta urmaresc, vreau doar sa impartasesc cu altii filme de calitate! Sper ca o sa te uiti

| Sociopat a răspuns:

Bro, filmul pe care toti adolescentii trebuie sa-l vada sa stie cum trebuie sa traiesti. Dazed And Confused.

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Uite un film romanesc despre asa ceva:
* Toto si surorile lui.

| BloWn explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Nu mi plac filmele romanesti

| pikakatejulia8 a răspuns:

Uite e un serial are 5 sezoane dar e super tare (90210) sunt niste adolescenti dar nu toti au probleme cu drogurile mie imi place foarte mult serialul :3