| Dariuspeerta a întrebat:

Zice-ti niste filme la care sa ma uit in weekendul asta. Care este filmul vostru preferat de exemplu. Cunosc multe filme, dar mai vreau si altele care sunt tari.

3 răspunsuri:
| clorhidrat a răspuns:

Dictatorul, How High, Project X, College, American Virgin.

| mira26 a răspuns:

Mr Nobody,The lovely bones,Coraline,Parfumul:povestea unei crime,Seven pounds,The green mile,Lebada neagra,I'm a legend,Sweeny Todd:barbierul malefic de pe strada Fleet, Remember me, Jocurile foamei, A beautiful mind, The roommate...si mai stiu multe altele....Iti urez vizionare placuta si daca mai ai nevoie de filme bune nu ezita sa ma contactezi!

| bumii a răspuns:

Love me if you dare, the librarian, the number 23happy sunt chiar dragute ^^