| hannibal a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? va intrab pentru ca numai am la ce filme sa ma uit, adica sa-mi placa.

Răspuns Câştigător
| laura23 a răspuns:

Twilight ( Amurg) e bestial :X:X cred ca ai auzit de el. Poate ca la inceput o sa ti se para un pic plictisitor dar dupa aia o sa iti placa.Este vorba despre o fata care se indragosteste de un vampir. Nu e de groaza, e mai mult de dragoste. Si ar mai fi unul A walk to remember, e super, am plans la sfarsit, chiar e deosebit, eu am citit si cartea. :*

5 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Catacombe, Zombierland.

| adelina_5429 a răspuns:

Paranormal activitii 2.imi place f mult:X:X:X e degroaga, la inceput tisevaparea plictisitor dar apot nu va mai fi asabig grinhappy

| BringAncaTheHorizon a răspuns:

Fired up, Hancock, Watchmen, Twilight, Yes man, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand jumper, e fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fingerprints(Thriller).