| fetitza a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? vreau sa ma uit la cat mai multe filme bune :X dau fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| InsaneDoll a răspuns:

Mie imi plac in general filmele de groaza:*... Uite o lista:
~Giallo
~Final Destination
~My bloody Valentine
~The Unborn
~Drag me to hell
~Friday the 13th
~One Missed call
~Boogeyman
~The Amityville
~Blair Witch
~Darkness falls
~Gothika
~The Grudge
~An American Haunting
~The ring
~Scarry movie
~Chucky
~Wrong Turn
~13 Ghosts
~Daman u Samara
~The Shining
Sper sa-ti placa :*
Fundasmug?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer, necondiționat, Harry Potter!
Pa, pa.

| alone a răspuns:

Twilight

| BlueEyes_2305 a răspuns:

Titanic:X:X:Xti. l recomand cu placere si avatar

| Izz a răspuns:

Beauty on duty(comedie 100%)

| cristiansonix a răspuns:

Singur acasa 1/2/3/4, echipa catelusilor/cateilor

| biancatwt7 a răspuns:

Eu recent am vazut "twilight" cele 3 parti, dar si "o intalnire explozila" si "plan de rezerva" (ambele comedii), "mean girls" iarasi comedie sau "cruel intentions" (ceva mai vechi), "salt" sau "inception" ( de actiune cred), romantice/drama "the notebook"; "a walk to remember" vizionare placuta! :* fundita? :*

| mynameisseby a răspuns:

Pai uita-te la Four Brothers (e prea TARE filmu interesant si nu stiu e prea tare! sau la the legend

| BlackParade a răspuns:

The killers smug...prea tare laughing