| ionutz1890 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cele mai tari filme! Cele mai bune filme va primi funda!

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

E cam stupida cererea ta,adica e ca si cum ai spune:"Spuneti-mi si mie cea mai tare mancare" nu suna stupid? Poate mie imi place spanac-ul si tu il urasti,nu iti cunosc gusturile.
Si in domeniul ales de tine se mai pune o problema, ce gen sa fie filmul? Poate mie imi plac dramele, tu le urasti.

| Alexandra_Livia_1998 a răspuns:

Seria Twilight
Cavalerul negru
V de la Vendetta
10 lucruri nu-mi plac la tine
Pupeze albe
Titanic
Bad Teacher
Curioasa poveste a lui Benjamin Button
Adevărul gol-golut
Hich-consilier in dragoste
Cei trei muschetari 2011
Contele de Monte Cristo
Memoriile unei gheișe
Ingerii lui Charlie
Salt
Regele Arthur
Zatura
Step up 1, 2, 3
Harry Poter
Povestea unui cavaler
Gladiator
Troia
Războiul mireselor
Vagabontul milionar
Dirty Dancing
Apocalipsa
Domnul si doamna Smith
Misiune imposibilă
Intâlnire explozivă
Breaking Dawn

| ionutz1890 explică (pentru Alexandra_Livia_1998):

Dc nu pot sa iti dau funda?

| Alexandra_Livia_1998 a răspuns (pentru ionutz1890):

Nu stiuhappy.Eu am incercat sa ajut. daca vrei dai funda daca nu, nuhappy

| AndraNicoleta a răspuns:

P.s. I Love you (Superb)

| Auras95 a răspuns:

Destinatie Finala (1, 2,3, 4,5); Sport sangeros; the grudge; the ring; harry potter; si mai sunt.

| Liviucu a răspuns:

Cinemagia.ro - trage un ochi acolo, este site-ul cerintei tale - fix ceea ce cauti. happy