| emilianxx a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste seriale faine care merita vazute.
Am cateva conditii.
1: Sa nu te plictiseasca.
2. Sa te lase in suspans.
3. Sa nu fie prea vechi, [ mai vechi de 07 ] ( daca chiar e unul meritabil. sa fie...
4. Sa nu fie; The vampire Diaries, teen wolf, awkward, pll, beauty and the beast sau arrow ( ma uit deja la ele )

Multumesc mult!
As vrea si cateva detalii despre acel serial big grin
Funda maxima!!

11 răspunsuri:
| lolylolypops a răspuns:

Cauta Homeland, Castle, Revenge(primul si ultimul sunt chiar tari)

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Lost. Nu o sa regreti.

| octavian91 a răspuns:

Prison break pe 990..ro, e foarte tare, merita vazutbig grin

| Sfinnx a răspuns:

Prison break! ti`l recomand. e cel mai genial serial pe care l-am vazut, si crede`ma nu o sa regreti :*
Totul e pus la punct, si e incredibil.

| EDYTZA210MAFIOTU a răspuns:

POI: 1.Pariu cu viata
2.Las fierbinti
fundita!

| NICOLETANICO04 a răspuns:

Cazul 39 e super te tine in suspans

Răspuns utilizator avertizat
| LoveNaruto a răspuns:

Pai serialul meu preferat este Merlin.Merlin este un personaj legendar al povestirilor arturiene, simbolul unei lumi anacronice, care mai tarziu avea sa se stinga sa faca loc unei lumi moderne si rationale. Dar inainte ca stiinta sa evolueze sa ia locul magiei si misticului, a existat un tanar vrajitor pe nume Merlin. Serialul prezinta povestea acestui vrajitor in orasul mitic al Camelotului, cand Merlin era la varsta frageda de 12 ani. Chiar si la aceasta varsta el este destul de puternic, descoperind pentru prima data capacitatea lui de a utiliza puterea sa supranaturala pentru a-i salva pe toti cei dragi care se afla in primejdie, inclusiv pe viitorul rege al Marii britanii. Inainte ca Merlin si Arthur sa fi fost eroi ai Camelotului, ei au fost tineri, care au cunoscut personaje legendare si fantastice, dornici de a trai aventura, suportand in acelasi timp toate consecintele greselilor comise.
Apoi mai este si House M.D. House (cunoscut şi ca House MD) este un serial-drama american dedicat mediului medical care a avut premiera pe Fox in 16 noiembrie, 2004. Serialul a fost creat de David Shore şi se învârte în jurul Dr. Gregory House (Hugh Laurie), un geniu in materie de medicina care conduce o echipa de diagnosticieni; Dr. Allison Cameron (Jennifer Morrison), Dr. Robert Chase (Jesse Spencer) si Dr. Eric Foreman (Omar Epps), la Princeton-Plainsboro Teaching Hospital(PPTH), în New Jersey.
Serialul prezinta in fiecare episod cate un caz neobişnuit, insotit de frecventele "ciocniri" ale lui House cu sefa lui Dr. Lisa Cuddy (Lisa Edelstein) şi singurul sau prieten, Dr. James Wilson (Robert Sean Leonard). Un serial superb menit sa te tina mereu intrigat dar si cu zambetul pe buze.(Serialul a inceput in 2004 si are 8 sezoane, si a castigat globul de aur)
Mai este si Two and a Half Men.

| BigsmilexD a răspuns:

The Lying game big grin

| DavidUnicorn a răspuns:

- Gossip Girl
- The O.C.
- The Carrie Diaries
- Pretty Little Liars
- Love Child
- The Vampire Diarie