| Andrei199999 a întrebat:

Salut tpumera un film in care niste oameni s-au baricadat intr-o casa deoarece erau atacati de niste vampiri.Si in aceea casa au stat pana s-a nascut un copil,acei oameni s-au transformat in vampiri deoarece nu credeau in Dumnezeu, iar nasterea acelui copil insemna o noua sansa la omenire

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Cred ca te referi la Legion, si nu erau vampiri, erau ingeri laughing. Vezi ca s-a facut si un serial dupa film (continuarea) : Dominion.