| A3 a întrebat:

Salut tuturor.
Acum cativa ani un profesor ne-a aratat noua, clasei, un film tare bun, de care eu mi-am amintit azi. Din cate imi amintesc era ceva gen zombie, undeva la inchisoare. Sau era spital de nebuni... nu mai stiu... detinutii/zombie/contamiatii erau imbracati in portocaliu. Alte detalii nu prea mai stiu. Stie cineva ce fim e?
Mersi anticipat!

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Poate fi un serial:Misfits (2009-2013)
http://www.cinemagia.ro/filme/misfits-566347/

| untu a răspuns:

La ce preda profesorul vostru, care este lectia zilei (subiectul zilei)? De exemplu: despre avort, despre infractiune, etc...

| A3 explică (pentru untu):

Nu avea legatura cu materia... Era profesor de muzica, noi aveam mediile incheiate si nu mai aveam ce face. deci ne uitam la film laughing)))

| untu a răspuns (pentru A3):

Trebuia sa difuzeze un film educativ pentru elevi, nu una horror!

| Harl3yDavidson a răspuns:

Ceea ce descri tu acolo ma duce cu gandul mai mult la Outlast, dar Outlast este un joc, deci sigur e The Walking Dead.

| A3 explică (pentru Harl3yDavidson):

The walking dead e serial... il stiu pentru ca-l urmaresc dar cel pe care-l caut eu e film. mersi de raspuns,