| UnQ7 a întrebat:

Salut tuturor! Caut un film de vreo 2 ani si inca nu l-am gasit.
In film era vorba despre Alex, un copil roman din cate imi amintesc, care locuia cu mama sa in SUA, mama lui era bolnava psihic si a decazut-o din drepturile parintesti. Apoi baiatul este dat afara de la scoala sau ramane fara casa, nu stiu sigur, dar un om de culoare il ajuta, il aduce cu masina la liceu, si baiatului ii este destul de rusine cu situatia sa si nu se duce cu colegii sai sa faca temele impreuna deoarece il astepta acest om sa il duca acasa...doar atat imi amintesc, sper ca ma puteti ajuta sa il gasesc. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Incearca "Finding a family".

| UnQ7 explică (pentru WhiteLife):

Asta e, iti multumesc mult pentru ajutor, seara faina!

| WhiteLife a răspuns (pentru UnQ7):

Cu placere, asemenea!