| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor!
Ce parere aveti despre site-urile de filme online care au fost inchise de catre politia romana?
In caz ca nu stiti las si un link : http://www.capital.ro/politia-inchide-site-urile-de-film e-si-seriale.html

De ce era ilegal?
Ce credeti ca o sa se intample in continuare?

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Ilegal este ca nu cumpara filmele si le pun altora la dispozitie doar ca sa faca ei bani. Dar la mijloc mai sunt plangerile celor cu posturi romanesti de televiziune care ne da filme cu taraita si reluari in prostie in loc sa cumpere filme bune. Bine ca de vreo 3 ani nu ma mai uit la tv ca nu ai ce vedea numai prostie si filme proaste in mare parte