| Emmett a întrebat:

Salut, tuturor! Cine crede ca serialul Wolf blood este smecher?

Răspuns Câştigător
| YoYo09 a răspuns:

Eu... super misto serialul merita vazut!

14 răspunsuri:
| justme4yours a răspuns:

E prea tare!

| daηă a răspuns:

E ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu...e diferit de restul serialelor de la disney e super tare

| inconscient a răspuns:

Nu aş spune neapărat că e şmecher, nu e cuvântul potrivit.
Iubesc acest serial, mi se pare perfect, personajele sunt interesante, ideea e originală, actorii sunt super, talentaţi şi drăguţi smug.
Mă bucur că nu sunt singura care îl adoră.
Iiii, ce bine mă simt! big grin
O seară bună!

| Emmett explică (pentru inconscient):

Da, sa zicem ca e un serial interesant si plin de actiune.

| Emmett explică:

Ati vazut cele 5 episoade dublate in limba romana, care au fost pe disney channel?

| Emmett explică:

Parerea mea este ca serialul Wolf blood E GROZAV! Este super smecher si iti da sentimentul de suspans(in episoadele pe care le-am vazut) din plin! E super!

| Bella1love a răspuns:

Ma mai uit din cand in cand, dar parca e putin cam monoton

| Emmett explică (pentru Bella1love):

Fiecar cu gustul sau. Eu de exemplu cred ca Wolf blood este cel mai genial serial din cate am vazut, iar Violetta(de exemplu) mi se pare plictisitoare si plina de drama inutila.(as comenta mereu serialul Violetta, iar serialul Wolf blood l-as lauda)

| AlexandraPatty92 a răspuns:

E misto dar nu intrece serialul The Vampire Diaries :*

| Emmett explică (pentru AlexandraPatty92):

Despre ce e vorba in filmul asta?

| AlexandraPatty92 a răspuns (pentru Emmett):

Nu l-ai vazut? Atunci trebuie sa-l vezi! te poti uita online la el pe www.filmebunesub.com Este vorba de o fata Elena care se indragosteste de un vampir Stefan(care are peste 150 de ani) iar fratele sau Damon(care sunt sigura ca te va cucerii) se indragosteste si el la randul sau de Elena. Elena nu stie ca fratii sunt vampiri cum nu stie nici ca ea este dublura Katherinei Piece(si i -se mai spune Katherine Petrova)dar va afla. Un tip hibrid(juma' vampir, juma' varcolac) vrea sa o ucida pe Elena pentru a devenii mai puternic si pentru a-si creea o armata de hibrizi. Si se mai intampla multe in serial, o sa te indragostesti pe loc de el. Iti recomand sa te uiti la el, e bestial. Sunt 5 sezoane, multa bafta si vizionare placuta! :*;)

| Emmett explică (pentru AlexandraPatty92):

Imi amintesc ca la protv dadeau trillerul. Sa stii ca nu prea ma atrage...

| Emmett explică (pentru AlexandraPatty92):

Si oricum e cam incurcata povestea asta... Nu cred ca o sa-mi placa, nu e genul meu. Am vazut trillerul si nu parea a fi tare.