| suraforever a întrebat:

Un film va rog(FUNDITA)
Este vorba despre filmul care se numeste ceva de genul doi frati si jumatate sau unu si jumatate
E vorba despre 2 frati 1 inalt mare facut si unul mic, mic, Ala mic face belele si ala mare bate.
E film de comedie... va rog frumos

Răspuns Câştigător
| eternity_7621 a răspuns:

Cred... "Twins 1988", actori Arnold Schwarzenegger si Danny Devito
uite aici site http://www.cinemarx.ro/filme/Twins-Gemenii-15582.html

2 răspunsuri:
| nuamnuvreau a răspuns:

Suna ca si cum ar fi vorba despre SERIAL, nu despre film. Mi se pare ca se numeste doi barbati si jumatate sau ceva asemanator.Se dadea si cred ca inca se mai da pe PROtv, dar nu stiu exact cand. Poti consulta un program.

| Diia_4944 a răspuns:

Pai ar putea fi : Twins cu Danny DeVito si Arnold Schwarzenegger

sau

Two and half men

Succes!