| AlexandarAlx a întrebat:

Salut, un serial care este foarte frumos si bun? M-am uitat la the walking dead si de cand l-am terminat doar la el ma gandesc si abia astept sa apara episoade noi laughing app. stie cineva cand apare episoade noi?

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă Fear The Walking Dead (spin-off The Walking Dead), Z Nation, 12 Monkeys, Helix, In The Flesh, The Last Ship, The Returned (2015-)

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural, Reaper, Spartacus, The 100, Limitless, Dominion, The Librarians (asta si cele 2 de dinaintea lui sunt facute dupa filme ), The Tomorrow People, Grimm, NCIS : Los Angeles. Vizionare placuta!

| Daniellllll1 a răspuns:

Uita-te aici sa vezi cand apar episoadele noi, se pare ca sa anuntat si sezonul 7. Din pacate eu nu ma la uit la TWD
Urmatorul episod apare pe 14 Februarie
http://www.imdb.com/title/tt1520211/episodes?season=7&ref_=tt_eps_sn_7

| AleXuTzu15 a răspuns:

White Collar, The Blacklist, Limitless -> exceptionale daca iti plac serialele politiste.
Blindspot, Fargo, Arrow, Trilogia Chicago PD, Chicago Fire si Chicago Med sunt ok, merita sa iti pierzi timpul cu ele.
Legends of Tomorrow care a aparut acum cateva zile happy.

| Oanatvd a răspuns:

Un serial foarte bun este The Vampire Diaries. Iti spun din experienta, este foarte bun si are mult suspans, momente de cumpănă. Daca te vei decide sa te uiți la el si iti va plăcea iti sugerez sa te uiți si la The Originals, care este un spin-off la The Vampire Diaries. Sper ca te am ajutat.