| εмiLч97 a întrebat:

Ce serial este mai interesant si merita urmarit? 'Walking Dead' sau 'Homeland'? si de ce?
Astept raspuns

5 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Homeland are un subiect nou si interesant.mie nu imi plac prostiile cu zombi si alte chestii de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

W dead e prea mare poricarie, interpretarea lor lasa de dorit. homeland destul de bun, subiectul foarte interesant si te face sa tot mai vrei sa vezi si urmatorul episod

| HellGirl666 a răspuns:

☮ The walking dead. E mult mai interesant.

| iliutzailiutsa a răspuns:

Walking dead e mai frumos. e mai multa actiune si e mai frumos.stai cu sufletu la gura sa afli ce se va intampla maine. funda?

| Victor_Flaut_1994 a răspuns:

The walking dead,nu este doar un film despre zombie,ci si despre comportamentul oamenilor in momente de criza,cum ar fi frica, foamea, pierderea celor apropriati, cu alte cuvinte The Walking Dead te tine in suspans cu fiecare episod, urmareste-l si nu vei regreta! Pace!