| Sevilla a întrebat:

Unde pot vedea si eu in reluare petrecerea de revelion 2013: Antena 1 respectiv Pro tv? Da-u funda!
puteti sa lasa-ti si link-uri big grin

17 răspunsuri:
| Kosmin19 a răspuns:

N-ai televizorthinkinghappy

| Sevilla explică (pentru Kosmin19):

Daca as fi avut timp sa ma uit as fi facut-o si n-as mai fi acum pe acest site. day dreaming

| Kosmin19 a răspuns (pentru Sevilla):

A ok laughing

| Pitagora a răspuns:

Pe youtube

| Sevilla explică (pentru Pitagora):

Nu a aparut inca..am verificat inainte! happy

| AndreeaD12 a răspuns:

Http://a1.ro/

Uita-te pe aici.
Pentru PRO TV
http://www.protv.ro/

| Sevilla explică (pentru AndreeaD12):

Am cautat pe site-urile lor, dar n-am gast nimic. eu ma refeream daca stie sau are cineva un link cu emisiunile acestea...sau daca este online!

| AndreeaD12 a răspuns (pentru Sevilla):

Nu stiu, imi pare sincer rau.

| Varlan_Gygy_1984 a răspuns (pentru AndreeaD12):

Atunci astia care au vazut cum doamne iarta-ma au facut ca nu inteleg? stie cineva sau nu vrea sa spuna...ce oameni..sa spuna doar cei ce stiu..cu ce browser au intrat si au vazut video.ca eu le-am incercat pe toate care le am.

| Sevilla explică (pentru Cineva ...):

Nu merge sa da-u click pe "video in reluare" de ce?straight face

| Sevilla explică (pentru Cineva ...):

Imi trebuei cont sau ceva?straight face

| Varlan_Gygy_1984 a răspuns (pentru Cineva ...):

Am facut si cont si tot nu merge. unde trebuie sa dau sa vad pe blackpedia? ca nu merge nici un video.

| Cineva ... a răspuns:

Eu am facut cum au zis ceilalti si mie mi-a functionat. Am dat click pe reclama si dupa a aparut video.

| Varlan_Gygy_1984 a răspuns (pentru Cineva ...):

Da am dat click pe reclama. nu merge. apare alt site...si nici vorba de video.

| Cineva ... a răspuns:

Incercati cu Mozilla sau IE 9

| Nascimento a răspuns (pentru Cineva ...):

Apropos de revelionul 2013 de la protv, nici eu nu pot sa vad nici cu Mozilla nici cu IE(. Stie cineva cum s-a chemat melodia cantata de Sorin Bontea de la Masterchef in noaptea de revelion?