| AudiMclaren a întrebat:

Unde pot viziona Roata Revelionului de pe Kanal D? Un site sau link ceva va rog! Funda+Vot!

15 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Pai pe site-ul kanal d

| AudiMclaren explică (pentru Predator30):

Nu e tot sunt doar niste momente

| Predator30 a răspuns (pentru AudiMclaren):

Aaa...atunci stai sa mai caut poate gasesc, daca gasesc te anunt

| criss1212 a răspuns:

Http://pariucuviatasezon3.blogspot.ro/......roata.html
sau
http://www.kanald.ro/......ata/13118/ scuye pentru acest link dar dai acolo la emisiuni si il gasesti... FUNDA_

| AudiMclaren explică (pentru criss1212):

Nu o gasesc eu vreau emisiunea toata sau pe parti

| criss1212 a răspuns (pentru AudiMclaren):

Atunci intra aici http://www.kanald.ro/......ata-VIDEO/
si poti sa scrii pe youtube : roata revelionului KANAL D si vei gasi mai multe parti

| AudiMclaren explică:

Tot nu gasesc emisiune

| r3b3cKutza a răspuns:

Salut! m-am uitat si eu da pe google si scrie roata revelionului full si iti da! P.S daca ti-am fost de folos plz da-mi funda!

| Mely101 a răspuns (pentru r3b3cKutza):

Nu imi dai te rog link-ul exact ca tot nu gasesc sad

| Seropozitiv a răspuns:

Pe YouTube ai incercat? Sunt destule emisiuni FULL din ce am observat. E de-ajuns sa cauti "Roata Norocului" si-ti for aparea diferite emisiuni din diferite dati.

| AudiMclaren explică (pentru Seropozitiv):

Da dar nu e editia speciala de revelion

| criss1212 a răspuns (pentru Seropozitiv):

PE youtube nu este m-am uitat happy

| Mely101 a răspuns:

Si eu caut ....anuntama te rog daca gasesti tu ceva.tongue