| Puiu95 a întrebat:

SaLuT!
Va rog frumos sa imi spuneti si mie cum se numeste un film de groaza:
Deci este un grup de adolescenti care intra intr-un sanatoriu sau spital si cand se aprinde lumina sunt tot felul de morti pe coridoare gen asistenti si doctori.Intr-o capsula este tinut un om care este in stare vegetativa si prin puterea mintii lui poate sa intre in trupurile celor morti si sa ii omoare si pe adolescenti.Pana la urma mai raman 2 care se inchid cu ei in capsula si mie se pare ca ei nu trebuiau sa adoarma ca el intra doar in aia care dormeau sau erau morti.Si pana la urma intra intr-una si nu stiu ce s-a mai intamplat ca am stins televizorul, eram mic la vreo 11-12 ani si vreau sa aflu neaparat cum se numeste sa il vad si acum. Fundaaaaaaaaaa:X

6 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Sa fie oare Disturbin Behaviour?

| Generalul a răspuns (pentru Generalul):

Disturbing tongue

| Puiu95 explică (pentru Generalul):

Nu e crying

| Puiu95 explică:

Nu e Disturbing Behaviourcrying((

| Puiu95 explică:

Astept mai multe rapunsuri, chiar vreau sa aflu cum se numea

| BoOm32 a răspuns:

Nu stiu dar uite alte filme de groaza : the walking dead, blody mari, sleepy holow (il recomand ), 30 days of night dark days