| Nicolae10102 a întrebat:

Salut,vreau sa fiti foarte atenti.
Am vazut mai demult un film si poate voi il stiti.
Erau niste oameni într-un laborator,făceau experimente.
Aveau un caine cu ei si câinele acela murise, nu mai stiu din ce cauza. Facusera un experiment si dupa ce i-a făcea o injecție cainelui l-a readus la viață dar parca era posedat, însă nu a rănit pe nimeni.
Nu mai stiu din ce cauza iubita unuia de acolo a murit dar parca s-a lovit cu capul de ceva cand a cazut..in fine si apoi baiatul a zis sa ii faca injecția aia. Ceilalți au zis: " Nu ai vazut ca dupa injecție câinele parca era posedat?,Nu fa asta! " iar el a zis: " O sa risc, nu pot sa o pierd ".
I-a făcut injecția aia si a readus-o la viață dar era schimbată.
Mai tarziu se vedea ca era posedată dar era prea tarziu, ei nu știau...
Stiti cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Daca nu ma insel e "The Lazarus Effect" (2015)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-lazarus-effect-594279/

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

The Lazarus Effect (2015)
https://www.youtube.com/watch?v=1Ks6JqLzVTA