| lilicika a întrebat:

Salut.Vreau sa gasesc un film despre o carte unde se juca un baiat apoi el s-a vazut in viitor si iar acolo se jucau si cei cadea aceea se intimpla.Este un film fantastic. Daca stie cineva cum se numeste va rog frumos sa-mi scrieti. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| annytzatza a răspuns:

Jumanji- https://www.youtube.com/watch?v=yLyXEQPuLJo

| lilicika explică (pentru annytzatza):

Multumesc mult.Da acesta este, multumesc mult!

2 răspunsuri:
| lilicika explică:

Da desigur, ca acel baiat jucindu-se i-a cazut in carte ca va veni un leu si a venit cartea aceea se aseamana ca un joc de sah mat.Stii ceva despre acest film? Multumesc.