| Justusee34 a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont Netflix free trial 30 zile dar nu stiu ma puteti ajuta?
Eu m-am blocat la : Alege abonamentul potrivit pentru tine standar, minim, premium
Ma gandesc ca premium e cel mai bun deci as putea folosi premium pentru 30 zile gratis?
Si inainte sa se termina 30 zile
Dupa ce te anunta ei cu 3 zile mai devreme cum opresc abonamentu?
Daca inghet cardul virual are ceva in timpul celor 30 zile si dupa ca sa fiu sigur ca nu imi ia bani. Are ceva?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poți folosi oricare opțiune pentru free trial.
parcă îți trimit un mail să-ți spună că în data x vei fi taxat dacă nu anulezi abonamentu

| Bizon95 a răspuns:

Abonamentul de de 3 tipuri
1. un ecran, low definition (definitie scazuta, de nivel DVD/televiziune digitala normala)
2. doua ecrane, inalta definitie (HD, nivel BluRay si HDTV)
3. 4 ecrane, 4k (noul standard... se vede demential pe TV 4k)

un ecran inseamna un device pe care sa te uiti IN ACELASI TIMP, adica poti sa pui un Netflix de 1 ecran pe tv, calculator, tableta si telefon, atat timp cat te uiti numai pe un device la un moment dat

| FreddieM a răspuns:

Cele trei optiuni se refera la cate dispozitive poti folosi ca sa vezi Netflix simultan, adica 1 dispozitiv, 2 sau 4.Ca raspuns la intrebare, da poti sa faci premium, ca te anunta ei cu cateva zile prima daca vrei sa continui sau nu.

| Denisa0954 a răspuns:

Abonament standard, minim, premium se refera la numărul de dispozitive care se pot conecta la cont.
Odată ce te ai conectat pentru luna gratis, poti oricand sa îngheti cardul. Ideea e ca nu te lasa sa ti faci cont dacă nu ai pe card minim 50 de lei. Ca sa închizi abonamentul, tin minte ca trebuie sa intri la contul tau si găsești acolo

| UzzY475 a răspuns:

Poti face abonamentul cu un cont de paypal si de fiecare data cand se termina cele 30 de zile iti faci alt cont. hehe, free Netflix. Poti lua premium ca sa te bucuri alaturi de alti prieteni de acelasi cont. Succes

| Fe_Petrus_1981 a răspuns (pentru UzzY475):

Dar trebuie sa ai bani in cont paypal, nu?

| Fe_Petrus_1981 a răspuns:

Nu mai exista trial 30 zile.