| Iulyyyyyyyyyy a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau si eu cablu sa prind canale tv si as vrea sa am si eu programe cu anime, poate anime-bites? stiti la ce firma se poate face si cum?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa spui ca vrei sa te abonezi la televiziunea prin cablu.Mergi in localitatea unde esti, vezi ce firme de tv prin cablu sunt si informeaza-te.Ce sa iti spun mai multe?

| Arthiom a răspuns:

Darrio are dreptate. Mergi si intereseaza-te la digi, la romtelecom sau ce provideri de televiziune ai in oras, si vezi ce pachete au.