| YuukiYou a întrebat:

Am cablu tv de la rds si de mai mult de un an nu mai am animax.crying. ce sa fac sa prind din nou animax (tot rds). stiu ca se poate, dar nu stiu cum...si imi spuneti pls care stiti ce anime mai sunt? funditawinking

Răspuns Câştigător
| Vulvatron a răspuns:

Suni la rds si zici ca vrei un pachet tv cu mai multe programe si ei o sa iti prezite pachetele care le au happy

3 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Eu una sunt intr-o situatie cam la fel de grava. M-am mutat de curand si eu si mama cautam sa ne luat televiziune prin satelit. Am cautat pe internet, la digi, boom etc dar doar focus sat are animax dupa minimax. Problema este ca am sunat la ei, insa nu mai vin. Ce naiba, i-am sunat acum doua saptamani si ei nu mai vin... Nici eu nu stiu ce sa fac. Cum pot sa rezist fara Animax? Ei tare as vrea sa stiu ce aime au mai aparut, stiu ca unele erau pe sfarsite. A aparut un anime foarte dragut si anume Lovely complex. Daca vrei sa afli mai multe despre acest anime, ti-am dat un mesaj cu id-ul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu am sunat la rds pentru ca nu mai prindiam animax de la 8 si jumatate si meau spus ca doar atat este programul

| Gabi1123 a răspuns:

Suna la ei si iti vor oferii niste oferte cu pachete printre care si animaxwinking eu nu am facut asa dar am auzit saaau daca vrei neaparat aboneazate pe youtube la naruto si vezi episoadele