| RaduZ20 a întrebat:

Vreau sa ma uit pe smart tv la un film si i-am descarcat si subtitrare, dar pe smart tv nu apare subtitrarea. Ce pot face ca sa-mi apara?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pune subtitrarea într-un folder cu filmul şi redenumeşte-o exact cum este denumit fişierul cu filmul, dar cu extensia ei (ex: srt )

| Dragne_Veronica_Melanie_1985 a răspuns:

Ai putea sa cauti filmul online subtitrat pe telefon, iar dupa sa apesi pe functia de,, mirrorshare" a telefonului pentru a proiecta filmul pe smart tv.