| Unanonimdepetpu a întrebat:

Salut, vreau să-mi fac un abonament la Netflix sau HBO GO. Ce îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| Luca3472 a răspuns:

Pai eu le am pe amandoua si crede-ma pe hbo go nu ai ce sa vezi... Netflix-ul in schimb are multe seriale top si filme foarte frumoase! Mie cel putin imi place mai mult Netflix decat hbo go.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Netflix are mai multe filme/seriale, dar ai perioade gratuite la amandoua sa le incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nici alta. Doar o adunătură de filme și seriale de pe vremuri interbelice pentru care mai plătești și bani.

| M1989 a răspuns:

Netflix... este mult mai ok.

| xzawn17 a răspuns:

Salut,aici poti alege ce vrei tu.Eu personal nu folosesc HBO GO ma uit pe Netflix.