| ANONIMtpu a întrebat:

Salut,

Vreau sa fac un abonament la Netflix, dar vreau sa stiu daca pot sa il folosesc si cand sunt plecata din tara.

Răspuns Câştigător
| Epickk a răspuns:

Buna.
Poti sa-l folosesti fara nici o problema.
Indiferent de unde-ti platesti, ala este un cont, nu te limiteaza la folosirea lui doar in tara de unde ai facut tranzactia.
Vizionare placuta!winking

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Il poti folosi oricand si oriunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc contul cuiva din UK, cred că poți.

| lilith16 a răspuns:

Nu contează unde esti atat timp cat ai bani în cont

| TomyBrave2019 a răspuns:

Normal. Vei avea poate chiar mai multe filme decât în România. În România nu sunt chiar atât de multe.
Dar oricum sunt excepționale și recomand.

| mirceakitsune a răspuns:

Da.

| Preajmk a răspuns:

Da.

| TweyR a răspuns:

Linistit! Eu crackuiam conturi de Netflix si cele mai multe erau de Italia/America si ma uitam la seriale fara problema!

| StefanUl221 a răspuns:

Da, dar este POSIBIL, sa nu ai aceleasi show-uri/filme/seriale cat timp esti plecat, sau chiar sa ai mai multe (depinde de Tara)