| Public22 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi spuneti un film bun, nu mi plac filmele de actiune. cel mai interesant film primeste funda + vot. un mic rezumat daca se poate.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Wolf Of Wall Street (2013)
http://www.youtube.com/watch?v=iszwuX1AK6A

| Public22 explică (pentru faramatania):

Dupa trailer, interesant film! mersi.

| faramatania a răspuns (pentru Public22):

Pentru puțin.

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Memento
Shutter Island
Trilogia The Lord of the Rings.

| motan444 a răspuns (pentru Pricked):

Memento ala e chiar super filmul daca vrei sa vezi ceva tot asa de sf incearca source code e foarte bun si mai poti incerca total recall

| Public22 explică:

Multumesc, dar le-am vazut pe toate.

| Jokerashul a răspuns:

The Prisoners
Se spune ca va lua oscar-ul. Este o drama in care Jackman si Gillenhaall sunt extraordinari.

sau

The Prestige
Un film extraordinar in care 2 magicieni incearca sa se depaseasca intre ei si in care fiecare incearca sa-i puna piedici celuilalt. Oricum nu am cum sa rezum acest film, e absolut genial!

| Stefan_Gavrila_1990 a răspuns:

Escape Plan

| Stefan_Gavrila_1990 a răspuns:

The Expendables 2