| TheWildRose a întrebat:

vreau si eu filme de groaza dar nu din alea scarboase cu viermi si organe si alte chestii. Ceva cu fantome chestii din astea. Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drag me to hell (asta are doar o parte scarboasa, dar ti-l recomandwinking )

The woman in black

Don't be afraid of the dark (nu mi s-a parut foarte de groaza, dar are niste parti inspaimantatoare si imprevizibile...si sfarsitul e super)

The others (e cel mai tare film.un sfarsit suuper)

The orphan

Case 39

The children

Insidious

The unborn

Jennifer's body (cred ca e un thriller, dar are scene horror)

The uninvited (si asta e super)

One missed call

Paranormal activity (1, 2 si 3- inspaimantatoare)

The eye

The starngers

Si cam atat...mi l amintesc doar pe-astea..nu stiu pe care le-ai vazut, dar.

Iti urez vizionare placuta si sper sa te sperie!devil

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

The orphan, insidious, devil

| Aliiinna02 a răspuns:

Uninhabited
Paranormal Activity 2
Silent Hill e supper tare mam speriat mai tot timpul...