| OanaVlad a întrebat:

Heii TPU!
Stiti ceva filme de groaza care nu-s scarboase? Adica. sa nu apara sange si organe si din astea laughing)

Dau

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

No One Lives
The Woman In Black
mama
The Call

8 răspunsuri:
| d33a15 a răspuns:

Barricade,the possession, shutter

| EmyEmyy a răspuns:

1.The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia
2. Scary movie

| OanaVlad explică (pentru EmyEmyy):

Scary Movie nu e horror. E comedie.

| ÎngerulThawMic16 a răspuns:

Sinister este exact ceea ce cauti! Este foarte buna si merita vazut! Iti garantez ca nu va aparea sange, dar nici organe si nimic scarbos laughing!
Vizionare placuta big grin happy!
Tepup! kiss
Funda? big grin

| georgevali a răspuns:

Da un film de groaza este the ring 1 sau the rig 2 sunt de groaza tare sau paranomal activiti funda?

| andreynba a răspuns:

Mama
Sinister

| VittorioV a răspuns:

Salem's lot, dar nu prea stiu daca apar organe si de-astea nu am avut curaj sa ma uit la tot tongue

| gabrielsimpetru a răspuns:

Filmul 1408 e bun are decat o segventa cu un perete cu sange pe el.