| Pokker a întrebat:

Salut vreau si eu filme SF cu adolescenti sau pusti care se trezesc intr-o zi cu puteri pe care cei din familia lui le-a avut sau cu adolescenti sau pusti care gasesc ceva si le da puteri. Nu vreau harry poter, covenant, chronicle, narnia, percy jackson sau i am number four

8 răspunsuri:
| Figgernaggot a răspuns:

X-Men
X-Men: The Last Stand
X-Men Origins: Wolverine
X-Men: First Class
X-Men: Days of Future Past

| Figgernaggot a răspuns:

Lord of the rings cred ca ai vazut. Deci thor 1, 2?

| Figgernaggot a răspuns:

Batman Begins, The dark Knight, The dark Knight Rises
Spider-man 1 (2002) 2 (2004) 3 (2007) The amazing spider-man 1 (2012) 2 (2014)
Man of steel

| Pokker explică (pentru Figgernaggot):

Frate scuze ca iti spun dar le-am vazut pe toate spuse de tine.

| savalucian a răspuns:

I am number four ( 2011 ),
Push ( 2009 )
Chronicle ( 2012 )
The sixth sense ( 1999 )
About time ( 2013 )

| Pokker explică (pentru savalucian):

Am zis ca nu vreau chronicle si i am number four