| Aggares a întrebat:

Salut tuturor cine imi poate da anime-uri, amv-uri, la fel ca "HighSchool dxd", sa fie cu ingeri si demoni, sa fie mai exact cu dragoste si actiuene, astept raspunsurile voastre! Dau funda; D

Răspuns Câştigător
| AdrianaBoom a răspuns:

Pai au aparut sezoanele 2 si 3 din HighSchool DxD. Uite un site de pe care ma uit eu: AnimeKage-ro.info

| Aggares explică (pentru AdrianaBoom):

M-da, dar ma-i exact vreau si alte animeu-ri, amv-uri daca imi poti da, mersi.; D

5 răspunsuri:
| Aggares explică:

Sezonul 3 nu prea il gasesc daca mi-ai putea da un link de unde il pot sa il vizionez asi fi foarte bucuros, mersi; D.

| Aggares explică:

Eh, nu e asa grav, mersi oricum, pentru timpul acordat.; d

| AdrianaBoom a răspuns:

Ti-as da un link dar eu stau pe net de pe telefon deci......nu prea pot. Sorry

| AdrianaBoom a răspuns:

Site-ul are pagina principala mai inchisa la culoare ceva gen bleumarin si in partea de sus sunt,, reclame" la anime-uri. Mai sunt site-uri cu aceeasi denumire de aceea ti-am spus. Sunt zeci de anime-uri. Ma uit destul de des. = = ̄ω ̄=