| BlackManJe a întrebat:

Vreau si eu niste filme de actiune, dar sa fie actiune, nu drama sau altceva, si nu vechi cum sunt : Rambo, etc. Ceva mai nou din 2004 incoace si sa fie cu impuscaturi si bataie. Deci, ce filme de acest gen imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Blood and Bone
Undisputed
Unshealed
Man of Tai Chi
Curierul
Inception
Fighting
Never back Down

FUNDA?

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Wanted 2008 cu Angelina Joelie
Unleased - Jet Li
War
Rush

| stlucian a răspuns:

E greu dar cauta pe 990. (ro) ca ai acolo sectiuni pe ani/gen.Pui filmul in bara si stergi reclamele din fundal apoi vizionare placuta.

| PerfectLife a răspuns:

Filme de actiune sunt cu zecile acum depinde de gusturile tale.Iti recomand filmele in care joaca Liam Neeson,Nicolas Cage, Vin Diesel, Scott Adkins, Russell Crowe, Steve Austin.

| DiaAndra a răspuns:

Mie imi plac filmele de la Marvel.Dar poate nu-ti plac ca sunt cu super-eroi. Oricum ti le recomand. big grin

| xShaarawy a răspuns:

Eroi de sacrificiu 1/2; Triplu X, Fast and Furious 4/5; The Dark Knight; Inception.

| Don714 a răspuns:

Eroi de sacrificiu

FUNDA?

| Al3x87 a răspuns:

Doi scheleti se trag de par.

| CojoD a răspuns:

Poti sati alegi tu pe placul tau de pe site-ul CINEMAGIA, poti sa alegi genul si poti vedea traileru si asa poti vedea daca iti place sau nu, sper ca te-am ajutat. FUNDA?!