| Nihatsune a întrebat:

Salutare.Acum câteva zile am hotărât să încep un site de filme / seriale în care să nu fie unul la fel ca celelalte.Adică de proastă calitate, când pui un click să te redirecționeze pe 1300 de pagini doar pentru ca acea persoană să câștige câțiva bani de pe urma utilizatorilor.Singurul site de filme care nu face asta este Netflix, însă nu toți pot plătii abonamentul acela de 5 euro lunar din diverse motive.Mă rog.Nu asta este problema mea.Deja am o echipă ce se ocupă cu traduceri, ce au mai tradus în trecut. Însă nu am nicio idee despre cum s-ar putea numii site-ul.Cel ce vine cu cea mai bună idee va avea o fundă de la mine ^^

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si esti pregătit si pentru urmarile penale ale pirateriei?

| mudokins78 a răspuns (pentru suntserios):

Ce piraterie gogule? Se vede ca nu sti legea internationala cu prifire la drepturile de distribuire sub o anumita licenta si drepturi de autori!

| suntserios a răspuns (pentru mudokins78):

Haha, tu il trolezi si mai tare acum sau in mintea ta chiar crezi ca isi permite licente pentru filme si seriale ca sa le dea gratis mai departe?

| mudokins78 a răspuns:

Barosane!,uite aici unul gratuit si inca neinregistrat(nefolosit inca.)
movierostream.ro

| abcddcba a răspuns:

Poți folosii filmefaraplata.ro sau serialefaraplata.ro sauuu vizionareplacuta.ro sau cinemadeacasa.ro sau relaxeaza-telafilm.ro laughing) ultimul e ciudat laughing) dar restul sunt foarte ok pentru un site big grin

| DanielIlie a răspuns:

Film-bazar.

| cris54321 a răspuns:

Sitecufilmefaradrepturideautor.ro