| Yusuke16 a întrebat:

Salutare.Am o intrebare.Eu de cand a inceput vacanta de vara pentru liceeni, am inceput sa ma uit la Bleach.Sunt la episodul 162 si am vazut ca se pomeneste prin reclamele de la sfarsitul episoadelor de niste filme

Bleach Movie 4 - The Hell Verse

Bleach Movie 3 - Fade to Black

Bleach Movie 2 - Diamond Dust Rebellion

Bleach Movie 1 - Memories of nobody

Aceste filme le-am gasit pe anime.kage.ro impreuna cu toate episoadele Bleach. Aceste filme sunt amestecate cu restul episoadelor? Adica vad 127 ep, si ep 128 este filmul 1, ajung la episodul 200, la 201 este filmul 2. Pana la episodul 162 nu am intalnit nici un film.Sau filmele sunt separate si trebuie sa le vezi unu dupa altu pentru a-ti face in minte o legatura intre ele? Cina ma poate ajuta plsss, dau fundahappy.

Răspuns Câştigător
| criss7784 a răspuns:

Eu am vazut filmele unul dupa altul pentru ca atunci cand m-am apucat de Bleach nu am stiut de ele, numa dupa un timp am dat de ele.Si m-am uitat unul dupa altul, oricum eu le-am vazut mai demult, poate mai sunt parti care sunt din episoade dar nu poti sa te uiti cum vrei la ele pentru ca nu au legatura unele cu altele.

3 răspunsuri:
| criss7784 a răspuns:

Episoadele nu au legatura cu filmele.Fiecare film are inceput si sfarsit apoi te uiti la urmatorul.Filmele poti sa le iei in ce ordine vrei pentru ca nu au legatura unele cu altele.Sunt povesti total diferite.

| Yusuke16 explică (pentru criss7784):

Dar daca ai vazut Kaleido Star, dupa ce se termina intre ultimul episod si ova1(filmul 1 este o legatura) si ova 2 sau 3 tot are o legatura cu desenul...

| criss7784 a răspuns (pentru criss7784):

Scuze am observat ca am o greseala
poate mai sunt parti are sunt din episoade dar (nu)poti sa te uiti cum vrei la ele pentru ca nu au legatura unele cu altele.
fara nuwinking

| criss7784 a răspuns (pentru Yusuke16):

Eu am vazut filmele unul dupa altul pentru ca atunci cand m-am apucat de Bleach nu am stiut de ele, numa dupa un timp am dat de ele.Si m-am uitat unul dupa altul, oricum eu le-am vazut mai demult, poate mai sunt parti care sunt din episoade dar nu poti sa te uiti cum vrei la ele pentru ca nu au legatura unele cu altele.