| catalin170102 a întrebat:

Salutare, am si eu nevoie de ajutorul vostru. Vreau si eu sa incep sa ma uit la seriale ( pe telefon ) si vreau si eu sa stiu ce aplicatie este cel mai usor de folosit.La ce m.am mai uitat inainte a fost cu ajutorul aplicatiei Seriale pe net, dar de fiecare daca cand caut un serial/intru pe o anumita categorie imi da crash aplicatia.Tin sa mentionez ca am un Xperia Z2 cu Android 6.0.1. Multumesc anticipat, dau funda!
P.S. : Mai am intrebari legate de filme la care nu am raspuns. happy

Răspuns Câştigător
| starro a răspuns:

Cauta pe net seriale downloader, este cea mai buna aplicatie, hs +subtitrare.Ca player trebuie instalat mx player, merita iti zic eu.

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

De ce pe telefon?!
Whatever, incearca asta http://putlocker.is/
nu este chiar aplicatie dar este un site excelent de seriale si filme, dar si cu aplicatiile alea, nu gasesti mai nimic, si daca gasesti dupa un timp trebuie sa dai bani!
Site-ul este gratis!

| catalin170102 explică (pentru Clorox):

Pe telefon..deoarece majoritatea timpului pe care o petrec la calculator este pe diferite jocuri si vreau sa stau mai relaxat, de preferat intins in pat cand ma uit la seriale...Cand ma uit pe Youtube fac acelasi lucru happy