| Andrei_Ionascu_1997 a întrebat:

Salutare. Îmi place mult să mă uit la filme şi seriale şi vreau să ţin evidenţa la ce m-am uitat şi la ce aş vrea să mă uit. Până acuma foloseam Microsoft Excel pentru a-mi actualiza lista de filme/seriale văzute, dar acum caut o aplicaţie pentru telefon (dacă există) sau chiar şi pe browser. Ştiu de IMDB şi că pot acolo să îmi creez un Watchlist, dar voiam o aplicaţie unde pot pune : văzut / nevăzut pentru a nu mă încurca.

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Cinemagia

1 răspuns:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Http://www.listal.com/
Eu folosesc site-ul ăsta de foarte mult timp şi sunt foarte mulţumită de el.