| Rapidistu_Ionut_1994_uJ5v a întrebat:

Am vazut acum ceva ani un serial anime asiatic cred. cand era jetix, seara bagau alt program in locul lui numai cu seriale asiatice... nu mai stiu cum se numea.

Stiu ca actor principal avea parul scurt negru si un costum verde era foarte puternic si parca avea un prieten blond cu parul mai lung ..atat mai tin minte.

Răspuns Câştigător
| JackDurden a răspuns:

Yu yu hakusho

1 răspuns:
| Rapidistu_Ionut_1994_uJ5v explică:

Am gasit si o imagine pe google! Cred ca el e personajul principal de care va spuneam!

http://prntscr.com/94kreh