| dovinot a întrebat:

Salutare, as dori daca stie cineva filme asemanatoare "The girl next door " ( comedia ), multam anticipat :d

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Încearcă You Again (2010),Easy A (2010),Picture This (2008),She's The Man (2006),Just My Luck (2006),It's A Boy Girl Thing (2006),Love Wrecked (2005),The Jerk Theory (2009),Monte Carlo (2011),Chalet Girl (2011)

| dovinot explică (pentru faramatania):

Mulțumesc happy

| faramatania a răspuns (pentru dovinot):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

| dovinot explică (pentru faramatania):

Întrebare : Știi unde pot viziona online The Jerk Theory? sad Nu găsesc...

| faramatania a răspuns (pentru dovinot):

Nu știu, am văzut acest film mai demult, ce-i drept.Am căutat și eu acum și ai dreptate, dar mai insist și dacă-l voi găsi, îți trimit link-ul prin mesaj privat.