| alexdrugs a întrebat:

Salutare, as vrea si eu sa stiu cateva filme de genul Suburbia 13 sau Poveste de cartier, ceva in genu, dintracestea cu ganguri ce se bat intre ele si viata in cartiere... daca sunteti cunoscatori va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Clasicul Juice (1992) cu Tupac Shakur este preferatul meu de acest gen. Altele la fel de bune ar fi City of God (2002), American Gangster (2007), Street Kings (2008), South Central (1992), Fresh (1994), Menace II Society (1993), Boyz n the Hood (1991), State Property (2002), Tales from the Hood (1995), Blood In, Blood Out (1993).
Vizionare plăcută!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat